Sala do wynajęcia – Katowice

Wyjątkowe okazje wymagają szczególnej oprawy – nasza sala powstała z myślą o organizacji kolacji biznesowych, kameralnych spotkań w rodzinnym gronie i innych ważnych uroczystości. Odwiedź naszą restaurację, by usiąść z bliskimi przy stole i oddać się wspólnie włoskim smakom w industrialnej przestrzeni w sercu Bażantowa!

Liczne komplementy, nagrody i stale powiększające się grono stałych Klientów nie pozwalają nam zwolnić, a w zamian nieustannie pchają nas do przodu i inspirują do podjęcia kolejnych działań. Doceniając Wasze wsparcie i lojalność, postanowiliśmy zapewnić Wam więcej przestrzeni i możliwość zorganizowania u nas wszelkiego rodzaju przyjęć.

sala udekorowana na urodziny

Nasza sala do wynajęcia na urodziny to przestrzeń, w której wspólnie ze swoimi bliskimi będziecie mogli celebrować swoje święto. Sposób, w jaki ją urządzicie, będzie uzależniony tylko i wyłącznie od Waszej wyobraźni oraz pomysłu. A jeśli potrzebna Wam sala na szkolenie w Katowicach, event biznesowy lub prezentacje firmowe, już nie musicie dłużej szukać – zapewnimy Wam pełne wsparcie. Dołożymy wszelkich starań, by ważne dla Was wydarzenia przebiegały dokładnie tak, jak sobie to wyobrażacie, a wszystkiemu towarzyszył włoski klimat i przyjemna atmosfera! Nasza sala do wynajęcia na Chrzciny pozwoli Wam uczcić ważny moment w życiu dorastającego człowieka. W restauracji La Tavola zorganizujecie także przyjęcie, które upamiętni takie okoliczności jak Pierwsza Komunia Święta czy Rocznica Ślubu. Nasza sala do wynajęcia na Wieczór Panieński lub Wieczór Kawalerski pozwoli Wam przeżyć wspólnie niezwykły wieczór przy stole pełnym włoskich pyszności.

sala w restauracji

Sala eventowa będzie służyć również organizacji kulturalno-kulinarnych wydarzeń i warsztatów. Z chęci zarażenia Was naszą pasją do kuchni włoskiej i przybliżenia Wam nieco smaków tego regionu, w naszych głowach zrodził się pomysł na to, by w progach naszej sali organizować kursy gotowania, degustacje i prezentacje nowych produktów. Mamy nadzieję, że dzięki temu, tak jak my, rozsmakujecie się w prawdziwie włoskich potrawach i będziecie mogli odtworzyć je w domowym zaciszu.

Choć jesteśmy wierni tradycyjnym recepturom włoskiej kuchni, staramy się wprowadzać do naszej kuchni nutę nowoczesności, zwracając uwagę na wegańskie trendy. Nasze dania sporządzamy na bazie oryginalnych włoskich składników, z których tworzymy zaskakujące i niebanalne kompozycje smakowe. Wszystko po to, by dostarczyć naszym Gościom nowych wrażeń i pobudzić ich kubki smakowe.

Jeżeli interesuje Cię wynajem sali w Katowicach, skontaktuj się z nami, a chętnie przedstawimy Ci naszą ofertę!

Aby pozostać na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami w naszej restauracji, śledź nas na Facebooku!